Jdi na obsah Jdi na menu

První turnaj kadetů

23. 10. 2022

V sobotu hráli první turnaj v nové sezóně konečně i kadeti v kategorii U18. Oproti loňsku, kdy pravidelně dostávali od všech soupeřů pořádně "naloženo", byla hra i výsledky podstatně lepší, ale vítězství jsme se nakonec nedočkali.

Turnaj začal nadějně, kluci v prvním zápase dlouho drželi krok se silným Orionem a i hra vypadala k světu. Zápas jsme prohráli, ale do dalších utkání jsme šli s pozitivním naladěním. V druhém utkání proti Dansportu nám ale soupeř příliš šancí nedal. Na poslední zápas s Meteorem jsme se přesunuli do druhé tělocvičny s vysokým stropem, což měla být pro naše přijímače velká pomoc. To se ale nakonec bohužel nepotvrdilo - po výborném začátku kluci vedli už 21:12, pak nás ovšem zradil právě příjem a set jsme nakonec prohráli 24:26. Ve druhém setu už byli kluci poněkud "pod dekou" a i tento zápas tak skončil prohrou 0:2.

Přesto byl na hře vidět posun oproti minulé sezóně, kluci zvládli hru na jednoho nahrávače, seskupovali dvojblok, bojovali v poli. Takže teď ještě tu přihrávku...