Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality

Příspěvky

Úspěšný volejbalový víkend

27. 3. 2023

Poslední březnový víkend se konalo hned několik turnajů za účasti našich týmů. Největší úspěch zaznamenaly mladší žákyně, kterým se hned při jejich první účasti podařilo postoupit z pražského kola do další fáze Mistrovství ČR. 

Další parádní výsledky pak přinesl šestý turnaj v barevném minivolejbale - Vršovické kočky (Kačka a Simča) vyhrály oranžovou kategorii, v zelené kategorii byli naši kluci stříbrní a ve fialové kategorii obsadili čtvrté a šesté místo. 

Gratulujeme! 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Hledáme volejbalového trenéra

1. 2. 2023

TJ Sokol Praha Vršovice hledá trenéra pro volejbalový oddíl mladších žáků (4.-6. třída).

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Úspěšný začátek roku - kadetky a mladší žákyně postupují, kadeti sbírají první body

28. 1. 2023

facebook_1663365004833_6976658493233826364.jpgV lednu hrály všechny naše "šestkové" týmy své další turnaje pražského přeboru a dařilo se jim parádně! Kadetky (U18) a mladší žákyně hned začátkem roku postoupily do třetí ligy; mladší žákyně už navíc odehrály i další turnaj, kde účast ve třetí lize potvrdily. Kadeti v lednovém turnaji uhráli dva body za dva (bohužel prohrané) tiabreaky, což je ve srovnání s předchozími výsledky také slušný progres.

Jen tak dál, Vršovice jedeeem!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Naše volejbalová přípravka na bedně

21. 1. 2023

V sobotu volejbalová přípravka získala dvé cenné medaile v PBV.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Fotografie: PBV 21. A 22.1.2023

Naši kluci na PVG

30. 12. 2022

Náš oddíl se mezinárodního mládežnického turnaje Prague Volleyball Games 2022 oficiálně neúčastnil - kluci (kadeti) sice zájem o účast projevili, ale bylo jich jen 5, proto jsme za náš oddíl družstvo na turnaj nepřihlásili a pokládali jsme tím věc za vyřízenou. Těch pět zájemců si ale opravdu chtělo zahrát, a tak si našli do party šestého, na turnaj se sami přihlásili, vše si také sami zařídili a v supersilné konkurenci turnaj se ctí nejen odehráli, ale také si sami odkaučovali. Velký respekt pro Jeffa, Matěje, Petra, Kubu, Adama a Tobiho (posilu z Proseka)!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Barevný minivolejbal - 8 týmů v prosincovém turnaji

21. 12. 2022

fb_img_1671660961780.jpg

V prosinci se uskutečnil 3. pražský turnaj v barevném minivolejbale, jehož se zúčastnilo už 8 našich týmů. Hned tři týmy dětí z přípravky bojovaly v oranžovém minivolejbale, přičemž nejzkušenější tým ve složení Simonka a Kačka získal krásnou stříbrnou medaili - gratulujeme!

Trojnásobné zastoupení jsme měli i v modrém volejbale, účastnila se i děvčata, která s volejbalem začala až letos a nevedla si vůbec špatně. Ve fialovém volejbale bojovaly další 2 týmy začínajících hráčů. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Kadeti získali první set, kadetkám postup unikl

21. 12. 2022

V listopadu a prosinci sehráli kadeti další dva turnaje, v listopadovém turnaji se jim v utkání proti Meteoru podařilo uhrát první set. Bohužel soupeř pak zápas otočil, takže na vítězství si zatím musíme počkat. 

Kadetky se v kategorii U18 v posledním turnaji roku 2022 udržely ve 4. lize, postup jim opět unikl poměrně těsně - v rozhodujícím zápase už vedly 1:0, bohužel zápas k vítězství nedotáhly. V kategorii U20 se holky nakonec o postup ani nemohly poprat, protože vinou nemocí a dalších okolností se na turnaj nesešly.. Čili v novém roce budeme začínat zase pěkně "odspoda".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Aktuality v prosinci 2022

19. 12. 2022

Úspěch v soutěži minidívek - Tým A postoupil z 5.ligy do 4.ligy, tým C postoupil z ligy 8. do 7.ligy, tým B ve své 3.lize obsadil pěkné 2. místo

Mladším žákyním se podařilo postoupit z 5.ligy do čtvrté.

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Další turnaje se střídavými úspěchy

22. 11. 2022

V prvních listopadových víkendech sehrály naše volejbalistky - kadetky, mladší žákyně a mini dívky - své druhé turnaje v pražských soutěžích. Co se týče výsledků byla úspěšnost střídavá, po herní stránce byli trenéři spíše spokojeni.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

První turnaj kadetů

23. 10. 2022

V sobotu hráli první turnaj v nové sezóně konečně i kadeti v kategorii U18. Oproti loňsku, kdy pravidelně dostávali od všech soupeřů pořádně "naloženo", byla hra i výsledky podstatně lepší, ale vítězství jsme se nakonec nedočkali.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality