Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Naše volejbalová přípravka na bedně

21. 1. 2023

V sobotu volejbalová přípravka získala dvé cenné medaile v PBV.

 

Naši kluci na PVG

30. 12. 2022

Náš oddíl se mezinárodního mládežnického turnaje Prague Volleyball Games 2022 oficiálně neúčastnil - kluci (kadeti) sice zájem o účast projevili, ale bylo jich jen 5, proto jsme za náš oddíl družstvo na turnaj nepřihlásili a pokládali jsme tím věc za vyřízenou. Těch pět zájemců si ale opravdu chtělo zahrát, a tak si našli do party šestého, na turnaj se sami přihlásili, vše si také sami zařídili a v supersilné konkurenci turnaj se ctí nejen odehráli, ale také si sami odkaučovali. Velký respekt pro Jeffa, Matěje, Petra, Kubu, Adama a Tobiho (posilu z Proseka)!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Barevný minivolejbal - 8 týmů v prosincovém turnaji

21. 12. 2022

fb_img_1671660961780.jpg

V prosinci se uskutečnil 3. pražský turnaj v barevném minivolejbale, jehož se zúčastnilo už 8 našich týmů. Hned tři týmy dětí z přípravky bojovaly v oranžovém minivolejbale, přičemž nejzkušenější tým ve složení Simonka a Kačka získal krásnou stříbrnou medaili - gratulujeme!

Trojnásobné zastoupení jsme měli i v modrém volejbale, účastnila se i děvčata, která s volejbalem začala až letos a nevedla si vůbec špatně. Ve fialovém volejbale bojovaly další 2 týmy začínajících hráčů. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Kadeti získali první set, kadetkám postup unikl

21. 12. 2022

V listopadu a prosinci sehráli kadeti další dva turnaje, v listopadovém turnaji se jim v utkání proti Meteoru podařilo uhrát první set. Bohužel soupeř pak zápas otočil, takže na vítězství si zatím musíme počkat. 

Kadetky se v kategorii U18 v posledním turnaji roku 2022 udržely ve 4. lize, postup jim opět unikl poměrně těsně - v rozhodujícím zápase už vedly 1:0, bohužel zápas k vítězství nedotáhly. V kategorii U20 se holky nakonec o postup ani nemohly poprat, protože vinou nemocí a dalších okolností se na turnaj nesešly.. Čili v novém roce budeme začínat zase pěkně "odspoda".

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Aktuality v prosinci 2022

19. 12. 2022

Úspěch v soutěži minidívek - Tým A postoupil z 5.ligy do 4.ligy, tým C postoupil z ligy 8. do 7.ligy, tým B ve své 3.lize obsadil pěkné 2. místo

Mladším žákyním se podařilo postoupit z 5.ligy do čtvrté.

 

 

 

Další turnaje se střídavými úspěchy

22. 11. 2022

V prvních listopadových víkendech sehrály naše volejbalistky - kadetky, mladší žákyně a mini dívky - své druhé turnaje v pražských soutěžích. Co se týče výsledků byla úspěšnost střídavá, po herní stránce byli trenéři spíše spokojeni.

 

První turnaj kadetů

23. 10. 2022

V sobotu hráli první turnaj v nové sezóně konečně i kadeti v kategorii U18. Oproti loňsku, kdy pravidelně dostávali od všech soupeřů pořádně "naloženo", byla hra i výsledky podstatně lepší, ale vítězství jsme se nakonec nedočkali.

 

Nábor dětí do volejbalové přípravky

11. 10. 2022

TJ Sokol Praha Vršovice  oddíl volejbalu nabírá po celý pro školní rok 22/23 do volejbalové přípravky chlapce a děvčata z 2. až 5. třídy. Děti se mohou vyzkoušet trénink a pak se rozhodnout , zda budou chodit. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Mini dívky třikrát úspěšné

10. 10. 2022

O tomto víkendu hrály svůj první turnaj pražského přeboru také holky v kategorii modrého volejbalu (U 13). Všem třem zúčastněným týmům se vedlo nadmíru dobře - družstva A a C v neděli dopoledne vyhrála všechny svoje zápasy a postupují tedy o ligu výš (tým A do 6. ligy a tým C do 7. ligy). Odpoledne bojoval tým B o udržení velmi kvalitní 3. ligy, což se díky vítězství v posledním zápase turnaje podařilo.

Holky ze skupiny mladších žákyň a mini dívek jsou zkrátka na vítězné vlně - jen tak dál!

 

Kadetky na postup nedosáhly

10. 10. 2022

O víkendu sehrály naše kadetky první turnaje pražského přeboru v kategoriích U18 a U20. V mladší kategorii se holky bohužel kvůli nemocem nezúčastnily kvalifikace, takže začínaly soutěž v nejnižší, páte lize. Očekávaný postup se však nekonal, holky bohužel prohrály rozhodující zápas s týmem Lvi B, takže na příštím turnaji si zopakují stejnou soutěž.

V kategorii U20 byl průběh podobný, i když tady taková očekávání nebyla. Holky rovněž i pro příště zůstávají v nejnižšší (třetí) lize, když nestačily na týmy Střešovic a Španielky Řepy B.