Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Kadeti získali první set, kadetkám postup unikl

21. 12. 2022

V listopadu a prosinci sehráli kadeti další dva turnaje, v listopadovém turnaji se jim v utkání proti Meteoru podařilo uhrát první set. Bohužel soupeř pak zápas otočil, takže na vítězství si zatím musíme počkat. 

Kadetky se v kategorii U18 v posledním turnaji roku 2022 udržely ve 4. lize, postup jim opět unikl poměrně těsně - v rozhodujícím zápase už vedly 1:0, bohužel zápas k vítězství nedotáhly. V kategorii U20 se holky nakonec o postup ani nemohly poprat, protože vinou nemocí a dalších okolností se na turnaj nesešly.. Čili v novém roce budeme začínat zase pěkně "odspoda".

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Aktuality v prosinci 2022

19. 12. 2022

Úspěch v soutěži minidívek - Tým A postoupil z 5.ligy do 4.ligy, tým C postoupil z ligy 8. do 7.ligy, tým B ve své 3.lize obsadil pěkné 2. místo

Mladším žákyním se podařilo postoupit z 5.ligy do čtvrté.

 

 

 

Další turnaje se střídavými úspěchy

22. 11. 2022

V prvních listopadových víkendech sehrály naše volejbalistky - kadetky, mladší žákyně a mini dívky - své druhé turnaje v pražských soutěžích. Co se týče výsledků byla úspěšnost střídavá, po herní stránce byli trenéři spíše spokojeni.

 

První turnaj kadetů

23. 10. 2022

V sobotu hráli první turnaj v nové sezóně konečně i kadeti v kategorii U18. Oproti loňsku, kdy pravidelně dostávali od všech soupeřů pořádně "naloženo", byla hra i výsledky podstatně lepší, ale vítězství jsme se nakonec nedočkali.

 

Nábor dětí do volejbalové přípravky

11. 10. 2022

TJ Sokol Praha Vršovice  oddíl volejbalu nabírá po celý pro školní rok 22/23 do volejbalové přípravky chlapce a děvčata z 2. až 5. třídy. Děti se mohou vyzkoušet trénink a pak se rozhodnout , zda budou chodit. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Mini dívky třikrát úspěšné

10. 10. 2022

O tomto víkendu hrály svůj první turnaj pražského přeboru také holky v kategorii modrého volejbalu (U 13). Všem třem zúčastněným týmům se vedlo nadmíru dobře - družstva A a C v neděli dopoledne vyhrála všechny svoje zápasy a postupují tedy o ligu výš (tým A do 6. ligy a tým C do 7. ligy). Odpoledne bojoval tým B o udržení velmi kvalitní 3. ligy, což se díky vítězství v posledním zápase turnaje podařilo.

Holky ze skupiny mladších žákyň a mini dívek jsou zkrátka na vítězné vlně - jen tak dál!

 

Kadetky na postup nedosáhly

10. 10. 2022

O víkendu sehrály naše kadetky první turnaje pražského přeboru v kategoriích U18 a U20. V mladší kategorii se holky bohužel kvůli nemocem nezúčastnily kvalifikace, takže začínaly soutěž v nejnižší, páte lize. Očekávaný postup se však nekonal, holky bohužel prohrály rozhodující zápas s týmem Lvi B, takže na příštím turnaji si zopakují stejnou soutěž.

V kategorii U20 byl průběh podobný, i když tady taková očekávání nebyla. Holky rovněž i pro příště zůstávají v nejnižšší (třetí) lize, když nestačily na týmy Střešovic a Španielky Řepy B.

 

Mladší žákyně vybojovaly postup

1. 10. 2022

Tým mladších žákyň zahájil svou první sezónu v šestkovém volejbale v nejnižší, páté lize pražského přeboru. Na prvním turnaji se ale holkám dařilo výtečně a po čtyřech vítězných utkáních postupují "bez ztráty kytičky" do vyšší ligy. Gratulujeme a těšíme se na příští turnaj!

 

Kurzy pro začínající a mírně pokročilé rekreační hráče volejbalu.

14. 9. 2022

Volejbalový oddíl TJ Sokol Praha Vršovice organizuje již 5. rokem kurzy volejbalu pro dospělé. Kurzy jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročiléKurzy jsou vedeny trpělivými a ochotnými trenéry volejbalu s licencí ČVS.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Kurzy pro dospělé amatérské volejbalisty

8. 9. 2022

kurz-letak.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0